Efkarlı Mesajlar

Efkarlı Mesajlar

Efkarlı Mesajlar

içimdeki efkar yüreğimi paramparça etsede seni unutmamak için yeminliyim zindan olan hayatımda sensiz olsamda hayata inat adını anarak mutlu olacağım..

Gündüz Geceyi, Güneş Ay’ı, bedenim nefes almayı unutsa bile ben seni unutamam hayatımın anlamı!!!

Yarınların zindan olmuş, hayalim yarınlarımda can çekişiyor, umutlarım paramparça ve aklımda sadece adın gözlerimde hayalin var acılarmla seni yaşıyorum inadına!

Sessizce Of çekerim sensizliğimde, seni haual ederken yakarım bir sigara dalarım hayaline uzun süre, dilimde seni anlatan şarkılar takılır her gece, seni yaşarım ben sensiz gecelerimde..

Hayata verdiğimiz sözler nerede kaldı? yaşadığımız güzel günlere bir çizgi çizmek yakıştımı bize? Şimdi iki yabancıyı oynamak mutlu edecekmi söyle sevgilim nerede kaldı yeminlerimiz nerede kaldı sözlerimiz?

Kaç gece adınla uyandım soğuk gecelerime, kaç gün adını zikrettim sensizliğimde, şimdi bakıyorum anılara sen yoksun yanımda, ben sadece kendimi teselli etmişim sen varmışsın gibi yanımda..

bilirim dönmezsin geriye, bilirim gittin gelmezsin yeniden kollarıma, şimdi ağlarım sensizliğime şimdi giderim sensiz yok oluşlara..

kaçıncı veda bu hayata? kaçıncı isyanım hayata? bir sensizliğe birde hayata bakıyorum, hayattan çok senin yokluğun vuruyor gözlerime, seviyorum seni sen olmasanda bende…

Düşünürüm dünlerimizi, düşünürüm birlikte yaşadığımız günleri, derin bir of çekerim sensizliğe, yakarım sigaramı yazarım sana şiirlerimi gizlice..

Nereye baksam sen gelirsin gözlerimin önüne, ne zaman gülsem hayata birden sen gelirsin aklıma, kalbime söz geçiremesemde seviyorum seni delice..

Elimde sadece sıcaklığının hatırası kaldı, gözlerimde ise yaşananların acı yaşları, şimdi anlıyorum daha iyi hayatı, sen gittiğin gün ben ölmüşüm bee gülüm..

Bırakıyorum mutluluğu geride, bırakıyorum hayatı geride, artık tek başıma gidiyorum bilinmeyenlere, seni hayal ederek mutlu olacağım derlerimle yaşadığım mutsuz hayatımda..

Bir gülüşünle hayata dönerdim yeniden, gözlerine baktıkça hayat bu derdim sessizce, şimdi yoksun yanımda ölüm gibi soğuk her anım, şimdi yoksun dertler gelir üstüme vurur beni her gece..

Sensizlik ölüm gibi çöktü üstüme, nefes alamıyorum sensiz, gülmüyor gözlerim artık nedensiz.. Dünlerime baktıkça ağlıyorum sessiz sessiz, sensizlik ölüm gibiymiş birtanem..

Seninle varolurken yok olmak gibiymiş sensizlik, seninle gülerken ağlamakmış sensizlik, seninle hayata tutunurken, hayattan kopmakmış sensizlik sevgilim..

Neyin var? sorusuna, sen yoksun! diyesim var

Efkarlı Mesajlar

11 Ocak 2017 - 12:37

admin

4.801 views

8 Yorum

 • FENERBAHCE

  Gel be,
  Gel işte!
  Küfrüm tövbeme karışsın,
  Aklım fikrime
  Öyle bir gel ki bana;
  Nefes nefese…

 • Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim? Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim.

  Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.

  Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum… Ama alışacaksın biliyorum.

 • Mandalina

  Kaldır kadehi ey sevgili!
  Önce gelişine sonra gidişine..
  Dibini bulunca gelmişine geçmişine

 • FENERBAHCE

  ‘Ne güzel bir yalansın sen, Hep inandığım…’

 • Mandalina

  “Bazı insanların sizi yanlış anlama konusunda, özel bir yetenekleri vardır. Çok zorlamayın.””

 • Mevsim sonbahar pencerede damlalar İçimde bir korku var Sanki seni kaybediyor gibiyim Yağmurlu pazar pencerede damlalar İçimde bir korku var Dokunsan ağlayacak gibiyim Mevsim sonbahar pencerede damlalar İçimde bir korku var Sanki seni kaybediyor gibiyim Yağmurlu pazar pencerede damlalar İçimde bir korku var Dokunsan ağlayacak gibiyim

 • Kraliçe

  Kaldır kadehi ey sevgili!
  Önce gelişine sonra gidişine.
  Dibini bulunca gelmişine geçmişine

 • Mandalina

  Sevdin mi hiç sahip olmadan…..?
  En değerlinin ellerine dokunmadan….
  Kolay gelir UZAKTAN SEVMELER .!
  Yaşamadan anlayamaz insan, KABUS DOLU UYKULARdan uyanmadan.!
  Alıp başını gidemezsin, Kaçamazsın acından….
  Unuturum desen de hatırlarsın elinde olmadan….!
  EN DEĞERLİM DEDİĞİN öldürür seni durmadan….
  !İşte o zaman anlarsın.”SENİ YAKANDIR”’ aslında senin olmayan…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*

Benzer yazılar


Haydi Sende ozgurcechat.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi ozgurcechat.com

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Seviyeli
 • Eglenceli
 • Sohbet Sitesi
sohbet mobil sohbet sohbet siteleri